Cennik Przeprowadzki Gdańsk i Europa

Oto nasz cennik przeprowadzek.
Ceny uzależnione są od odległości, czasu pracy pracowników oraz ich liczby. Standardową ekipą przeprowadzkową są 2 osoby do noszenia. Taka ekipa spokojnie radzi sobie przy standardowych zleceniach. Jeśli posiadają Państwo jakieś niestandardowe meble lub cięższe przedmioty, prosimy o zgłoszenie tego podczas rozmowy o wycenę. Zawarty ponizej cennik przeprowadzki Gdańsk, określa jedynie orientacyjne ceny. Dokładną ofertę cenową, która zawiera wszystkie potrzebne usługi, poznają Państwo podczas rozmowy telefonicznej.

Zajmujemy się przeprowadzkami na terenie trójmiasta i Gdańska, krajowymi oraz przeprowadzkami międzynarodowymi, o tych ostatnich przeczytają Państwo w zakładce: przeprowadzki międzynarodowe.

Pakiety i ceny przeprowadzek na terenie kraju:

rodzina gotowa do przeprowadzkiJak opisane jest w zakładce „Oferta”, posiadamy 3 pakiety przeprowadzek. Ceny za czas pracy pracowników zaczynają się od cen opisanych w poniższej tabeli. Cena za godzinę pracy uzależniona jest wielu czynników, np teren przeprowadzki Gdańsk, Gdynia Trójmiasto, czy Europa. W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Ceny przedstawione w cenniku mogą różnić się w przypadku zleceń niestandardowych, wtedy cena za godzinę pracy może wzrosnąć. Cena uzależniona jest od wielu czynników, także najlepiej przed zamówieniem usługi, opisać ją dokładnie naszemu operatorowi, aby została odpowiednio wyceniona. Cennik przeprowadzki może różnić się lub ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu ze względu na wybrane auto, rodzaj prac, teren prac, często również termin (noc, dzień, święto, część miesiąca), obecność wysokich pięter, rodzaj przewożonego mienia. Te czynniki również wpływają na cenę przeprowadzki za godzinę. W przypadku wycen tras polegających na określonych stawkach, również bierzemy pod uwagę te czynniki. Oczywiste również jest to, że cena za transport jest proporcjonalna do odległości. Na terenie Trójmiasta i okolic, mamy określone stawki za transport, jeśli chodzi o przeprowadzki dalsze doliczamy do ceny ilość kilometrów.

Staraliśmy się stworzyć cennik, który będzie sprawiedliwy dla klienta i w 100 % przez niego kontrolowany, dlatego prócz czynników przedstawionych w cenniku i w opisie, nie stosujemy „dopłat niespodzianek”. O wszystkich kosztach informujemy przez telefon, po dokładnym opisaniu mienia do przewozu, przez klienta. Przypominamy, że koszty godzinowe różnią się w zależności od od wyżej opisanych czynników. Jedynymi możliwymi dopłatami są dopłaty za użyte materiały zabezpieczające, jedynie w wariancie standard.

Cena za przeprowadzkę to koszt transportu (uzależniony od ilości km) + cena za godzinę pracy zgodnie z tabelą poniżej:

samochód + jeden pracownik cena za 1h / od 50 zł
samochód + dwóch pracowników cena za 1h / od 100 zł
samochód + trzech pracowników cena za 1h / od 150 zł
samochód + czterech pracowników cena za 1h / od 200 zł
samochód + pięciu pracowników cena za 1h / od 250 zł
samochód + sześciu pracowników cena za 1h / od 300 zł

W celu dokładniejszej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny

Przypominamy, że cennik przeprowadzki Gdańsk, Trójmiasto, kraj i Europa, zawiera jedynie ceny orientacyjnie. Przewozy pianin, innych przedmiotów ciężkich (powyżej ok. 100 kg typu sejfy szafy pancerce, sprzęt specjalistyczny) i mebli antycznych objęte są wyższą stawką godzinową. Rowniez jeśli chodzi o przedmioty ponad normatywne, które nie mieszczą się do wind lub nie ma możliwości bezpiecznego przeniesienia ich zgodnie z ustaleniami przed podjęciem zlecenia. Przedmioty tego typu prosimy zgłaszać telefonicznie podczas zamawiania usługi. Brak takiego zgłoszenia może skutkować zmianą wyceny przeprowadzki po przybyciu ekipy lub odroczeniem terminu przeprowadzki, jeśli do przenoszenia tego typu rzeczy potrzebny jest dodatkowy sprzęt lub większa liczba osób do noszenia.

Przeprowadzka Standard

Podstawowym kosztem przy tej przeprowadzce jest koszt początkowy, czyli transport. Do tej ceny doliczamy czas pracy, według powyższej tabeli. W przypadku przeprowadzek na terenie trójmiasta ceny za transport zaczynają się od 60 zł.

Przy dalszych przeprowadzkach doliczana jest opłata za km a ceny omawiane są indywidualnie.

Przeprowadzki Komplex

Jak w przypadku przeprowadzki standard, ten pakiet również polega na pakiecie początkowym, zawiera on jednak dodatkowo akcesoria do pakowania. Koszt początkowy uzależniony jest od ilości potrzebnych materiałów i jest on omawiamy indywidualnie.

Przeprowadzki Prestige

Koszt tego typu przeprowadzki jest omawiany indywidualnie.

Cena przeprowadzki międzynarodowej

Cena takiej przeprowadzki jest obliczana za całość, bez liczenia czasu pracy przy załadunku i rozładunku. Z góry wiedzą Państwo ile zapłacą. Koszt takich przeprowadzek również omawiany jest indywidualnie, gdyż może obejmować pakiet Standard, Komplex lub Prestige.

Współpracujemy z „Kompleksowe Przeprowadzki Warszawa” oraz „Przeprowadzki Wrocław”