Oferta przeprowadzki Gdańsk oraz przeprowadzki Europejskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta przeprowadzki Gdańsk i Europa. Posiadamy specjalnie przygotowane dla Państwa pakiety, które pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego wariantu swojej przeprowadzki.

Przeprowadzki Standard

Przeprowadzki obejmujące w swoim zakresie, pełny załadunek, transport oraz rozładunek. Polegają one na przewiezieniu już przygotowanych rzeczy oraz zabezpieczeniu ich w odpowiedni sposób.

Możemy dla Państwa dostarczyć wcześniej kartony lub nasze bardzo wytrzymałe skrzynki, za dodatkową opłatą.

Przeprowadzki Komplex

Przeprowadzka kompleksowa w swoim zakresie poza czynnościami wymienionymi w punkcie wyżej, zawierają pakowanie Państwa rzeczy, zabezpieczanie ich oraz inne czynności towarzyszące typu kompleksowe demontaże mebli, montaż mebli i inne. Dostarczamy do Państwa kartony lub specjalne skrzynki transportowe o bardzo dużej wytrzymałości oraz pakujemy mienie w bezpieczny sposób, tj przy użyciu odpowiednich materiałów, typu folie stretch, bąbelkowe oraz inne.

Przewiezione już na miejsce rzeczy możemy dla Państwa rozpakować lub pozostawić do rozpakowania. Przeprowadzka ta może wymagać wcześniejszych oględzin.

Przeprowadzki Prestige

Oferta „Przeprowadzki Gdańsk Prestige” Jest to bardzo złożony typ przeprowadzki, który oferuje nie wiele firm przeprowadzkowych. W zakres wchodzą wyżej wymienione punkty. Przeprowadzka ta może obejmować pakiet Komplex ale mogą również polegać na samym pakiecie standard. W tym pakiecie dodatkowymi udogodnieniami są pełne zabezpieczenia Państwa podłóg, drzwi, framug, wind i innych. Ten pakiet jest szczególnie użyteczny przy większych przeprowadzkach domów lub mieszkań, gdy wprowadzają się Państwo na gotowe, wykończone mieszkanie. Jeśli podłogi są cyklinowane lub z litego drewna, które łatwo uszkodzić. Winda zabezpieczana jest specjalnymi kurtynami lub przewieszona kocami transportowymi, w celu uniknięcia jakimkolwiek uszkodzeniom. Jeśli jest to możliwe futryny zabezpieczane pianką, skrzydła drzwiowe kocami transportowymi. Podłoga, jeśli jest mało odporna na uszkodzenia, najpierw wykładana kartonem lub kocem w newralgicznych miejscach. Podłogi wyłożone wykładzinami zabezpieczamy gruba folią. W tym pakiecie często zdarzają się zabezpieczenia innych elementów wystroju oraz czynności towarzyszące.

Pakiet ten wymaga wcześniejszych oględzin oraz czas oczekiwania na tego typu przeprowadzkę może wynosić od 1 do 7 dni, w zależności od okresu.

Przeprowadzki krajowe

Świadczymy również usługi przeprowadzek krajowych. Są to przeprowadzki najczęściej między wojewódzkie. W skład usługi, poza dalszym transportem może wchodzić pakiet Standard, Komplex lub Prestige. Najczęściej przeprowadzki wykonywane są jednego dnia, bez oczekiwania na transport. Zaraz po załadunku auto rusza w trasę do miejsca przeznaczenia, chyba że wybiorą Państwo opcję z dostawą na inny dzień. Jesteśmy jedynym wykonawcą Państwa przeprowadzki, nie polegamy na podwykonawcach.

Przeprowadzki Międzynarodowe

Ten rodzaj przeprowadzek dokładnie opisany jest w zakładce Przeprowadzki Międzynarodowe.

Transporty

Zajmujemy się również szeroko pojętym transportem rzeczy, poniżej kilka przykładowych usług, które świadczymy:

Przewóz kanap – transport z wniesieniem i wyniesieniem lub sam przewóz, często ze sklepów typu Ikea, Agata meble lub inne. Dodatkowo możliwość demontażu i montażu.

Przewóz mebli – transporty pojedynczych szaf, komód lub innych. Również w opcjach z wyniesieniem i wniesieniem i samego przewozu. Dodatkowo możliwość montażu i demontażu

Transport pianin – profesjonalny transport pianin z opcją wyniesienia i wniesienia. Nawet najwyższe piętra bez wind. Pianino zawsze jest zabezpieczane w nasz autorski sposób. Wnoszenie może odbywać się za pomocą profesjonalnych pasów lub wózków oraz w sposób ręczny, gdy nie ma możliwości użycia sprzętu.

Transport inne – przewozimy wszystko, co zmieści się do naszych pojazdów, podejmujemy się najtrudniejszych zleceń. Lubimy wyzwania.

Usługi specjalne

Nasza oferta przeprowadzki Gdańsk i Europa zawiera również transporty ciężkie. Wykonujemy profesjonalne usługi specjalne w zakresie wnoszenia sprzętu ciężkiego, typu sprzęty siłowe na siłownie, sejfy, rozdzielnie, szafy metalowe, łóżka rehabilitacyjne i inne.

Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu zadaniach. Jako firma podejmująca bardzo ciężkie wyzwania, wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Posiadamy sprzęt, który umożliwia nam takie operacje jak właśnie wnoszenie bardzo ciężkich sprzętów, nawet na wyższe piętra oraz nawet wciąganie sprzętów, które nie mieszczą się na klatce, przez szerokie okna lub balkony. Umożliwiają nam to profesjonalne pasy do noszenia, wózki o podwyższonej wytrzymałości, pasy do wciągania sprzętów oraz bardzo duże doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, opartym na powyższym artykule – Oferta przeprowadzki Gdańsk i Europa