Przeprowadzki Firm Gdańsk i Europa

przeprowadzka biuraWraz z dynamicznym rozwojem firmy Elektron Trans na Trójmiejskim rynku, oferujemy najkorzystniejsze stawki w całym Trójmieście z zakresu usług transportowych. Oferujemy przeprowadzki osób prywatnych jak i przeprowadzki firm Gdańsk oraz biur, również na terenie Gdańska i Europy. Determinuje nas dbałość o każde zlecenie, dlatego od powstania firmy do dnia dzisiejszego udoskonalamy jakość oferowanych przez nas usług. Zapewniamy szybką, terminową, bezpieczną i profesjonalną realizację wszystkich oferowanych przez nas usług transportowych. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem powstały w trakcie wykonywania przewozu, minimalizując zaangażowanie zleceniodawcy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, nasze usługi dostępne są 7 dni w tygodniu, niezależnie od świąt, o każdej porze.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami oraz sklepami. Dbamy o te kontakty, jesteśmy zawsze dostępni. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać zlecenie w terminie wyznaczonym przez Partnera.

Przeprowadzki Firm Gdańsk i Trójmiasto – stałe Partnerstwo

Jeśli prowadzą Państwo działalność i chcą oszczędzić na posiadaniu własnego transportu, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy elastyczni w negocjacjach oraz dyspozycyjni. Nasi pracownicy doskonale znają się na tym co robią. Dla Państwa to oszczędność czasu i pieniędzy na znalezienie odpowiednich ludzi do pracy, a dla nas przyjemność, poszerzania kręgu Partnerów. Z nami przeprowadzki firm są szybkie i bezproblemowe. Zapraszamy!

Przeprowadzki biur

Wykonujemy profesjonalne przeprowadzki biur, na terenie Gdańska oraz całej Europy. Są to usługi które mogą obejmować pakiety przedstawione w zakładce oferta, natomiast najczęstszym wariantem wybieranym przez naszych klientów jest wariant komplex. Takie przeprowadzki są wykonywane od początku do końca. Najczęściej poza godzinami pracy, nasze ekipy zajmują obiekt, pakują wszystkie rzeczy typu: komputery, monitory, drukarki, segregatory, akcesoria biurowe itp. Wszystko jest w odpowiedni sposób zabezpieczany i opisywany w sposób wskazany przez koordynatora przeprowadzki (kierownik ekipy), aby rzeczy spakowane z odpowiedniego stanowiska w danym pokoju trafiły do jego odpowiednika w nowym obiekcie. W tego typu przeprowadzkach natrafiamy często na utrudnienia typu sejfy, (często zakotwiczone w podłogę), szafy pancerne, szafy metalowe do dokumentów, mnogość segregatorów. Te utrudnienia nie są dla nas niczym strasznym, radzimy sobie z nimi na co dzień i nie stanowi to dla nas dodatkowych problemów.

Posiadamy odpowiedni sprzęt typu profesjonalne pasy do noszenia, wytrzymałe wózki oraz pasy alpinistyczne, aby radzić sobie doskonale z każdym napotkanym utrudnieniem. Często wykonujemy przeprowadzki biur również w czasie pracy, w tym wypadku często pracownicy firmy sami pakują swoje rzeczy, a my tylko oznaczamy je w sposób wskazany przez koordynatora i przenosimy do nowych obiektów, taki wariant przeprowadzki to wariant standard. Oczywiście przeprowadzki biur również obejmuje ubezpieczenie OCP.