Przeprowadzki międzynarodowe Gdańsk, pomorskie (do i z Europy)

Oferujemy pełne, kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe Gdańsk, pomorskie (do Anglii i Europy). Posiadamy wielkie doświadczenie w tego typu transporcie. Każdy transport jest ubezpieczony, a Państwa rzeczy w ładowni odpowiednio zabezpieczone.

Największym atutem jest to, że nie polegamy na podwykonawcach. Przeprowadzka wykonywana jest przez naszą firmę, naszych pracowników i naszymi pojazdami. Jest to bardzo ważne z powodów bezpieczeństwa. Odpowiedzialność za powierzone mienie spoczywa jedynie na naszych barkach. Dlatego właśnie Elektron Trans cieszy się zaufaniem klientów i często jest polecany rodzinie i najbliższym.

W skład usługi międzynarodowej przeprowadzki wchodzi:

 • transport
 • załadunek
 • rozładunek
 • zabezpieczenie mienia
 • ewentualne prace dodatkowe zależne od wyboru pakietu (Standard, Komplex, Prestige)

Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem realizujemy w dwie lub więcej osób, zależne jest to od życzenia klienta oraz trudności, takich jak wysokie piętra, czy ciężar mienia.

Transport wykonywany jest błyskawicznie, to znaczy, że auto z ekipą rusza w trasę zaraz po załadunku (chyba że zależy Państwu na późniejszym terminie dostarczenia) i pojawia się na miejscu bez dodatkowych przestojów związanych z do ładunkami.

Jest to również związane z bezpieczeństwem. Nie stosujemy doładunków podczas przeprowadzek międzynarodowych. Naszym klientom zależy na tym, aby ich mienie było dostarczone w nienagannym stanie, dodatkowe ładunki dokładane na auto sprzyjają uszkodzeniom tych, które są już zapakowane.

Przeprowadzki do Anglii i z Anglii

Zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami do Anglii oraz z Anglii. Są to przeprowadzki prowadzone przez profesjonalną firmę od początku do końca. Na terenie wysp brytyjskich poruszamy się bezproblemowo, nasi kierowcy znają angielskie prawo, są oswojeni z ruchem lewostronnym oraz rozmawiają w języku angielskim. Każda przeprowadzka do Wielkiej Brytanii jest odpowiednio zaplanowana oraz w sposób bezpieczny przeprowadzona. Wykonujemy kompleksowe załadunki oraz rozładunki. Usługa może obejmować pakiet standard, komplex lub prestige, zgodnie z informacjami zawartymi w zakładce oferta. Wszelkie dokumenty na odprawie promowej czy tunelowej, załatwiamy my. Wybieramy dogodną trasę, która umożliwia najszybsze i najbezpieczniejsze dotarcie Państwa rzeczy do punktu docelowego. Nie polegamy na pośrednikach, wykonujemy zlecenia samodzielnie i prowadzeni są Państwo przez cały czas przez jedną firmę. W skład usługi przeprowadzki międzynarodowe Gdańsk, pomorskie wchodzi:

 • pełny załadunek
 • zabezpieczenie mienia
 • transport (przeprowadzka do Anglii)
 • wszelkie formalności
 • rozładunek
 • rozmieszczenie mebli we wskazane miejsca
 • ubezpieczenie przewoźnika
 • demontaże montaże mebli oraz sprzętów codziennego użytku

Przeprowadzki do Niemiec

Przeprowadzamy również akcje przeprowadzkowe do wszystkich miast i miasteczek na terenie Niemiec czy bliskiego zachodu. Znajomość dróg naszych kierowców, pozwala na bezstresowe oraz bez użycia gps poruszanie się po ternienie Niemiec i Państw typu Belgia Holandia, Luksemburg Dania Szwecja i inne. W tym wariancie przeprowadzki mamy również do wyboru pakiety przeprowadzkowe opisane w zakładce oferta, przeprowadzki standard, komplex oraz prestige. Przeprowadzamy osoby prywatne oraz firmy. Nie ma dla nas problemu z porozumieniem się poza granicom zachodnią.

Przeprowadzki do Szwajcarii

Wykonujemy również transporty i przeprowadzki na terenie Szwajcarii. Podobnie jak w powyższych przypadkach możemy oczywiście wybrać wariant przeprowadzki, natomiast przy przeprowadzkach do Szwajcarii, zwykle napotyka się na dwa dodatkowe utrudnienia:

 • odprawa celna
 • jazda po wysokich górach.

Odprawy celne wykonujemy za klienta na podstawie specyfikacji przewożonych towarów. Staramy się zawsze aby mienie klienta na granicy nie było przeładowane przez służby celne, co niestety często ma miejsce. My układamy towar tak by celnik widział co przewozimy, kierowcy znają tamtejsze realia więc podchodzą do sprawy bezstresowo co wpływa na pozytywną atmosferę odprawy i dla naszej ekipy, dla klienta i dla samych celników. Drugim problem są wysokie podjazdy oraz zjazdy na trasach w Szwajcarii. Doświadczenie kierowcy jest w tym wypadku kluczowe, ponieważ przegrzanie hamulców na takiej trasie kończy się tragicznie i dla ekipy i dla przewożonych rzeczach. Ważny jest też wybór auta do takiego transportu, auto musi mieć mocny silnik pozwalający wdrapanie się na wysokie podjazdy.