Transport Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i Europa

przenoszenie komodyZajmujemy się transportem na terenie Trójmiasta oraz Europy. Transportować można wiele rzeczy np.
Transport Ciężkich gabarytów np. pianin
Transport rzeczy osobistych
Transport mebli/ przewóz mebli (transport Gdańsk i Europa)

Jeśli chodzi o usługę transportu w naszej firmie, najczęściej jest to transport z wniesieniem i wyniesieniem jednego mebla, bądź rzeczy cięższych. Transportem nazywamy też, usługę samego transportu, czyli jedynie przejazdu pomiędzy wyznaczonymi przez Państwa punktami. Często zdarza się, że nasza firma jest wynajmowana również do transportów firmowych, np. europalet, czy sprzętu firmowego, nie tylko na terenie trójmiasta, ale również na terenie Europy. Jak najbardziej podejmujemy się również takich zleceń.

Przewóz mebli Gdańsk i okolice

Tani, szybki przewóz mebli w Gdańsku? Dla nas to żaden problem!
Często zdarza się, że potrzebują Państwo transportu samych mebli. Czy to w przypadku wymiany kompletu mebli na na nowe, sprzedaż starych mebli, opuszczenie mieszkania, czy po prostu wszystkie rzeczy pojedyncze i drobne, które zmieściły się do auta, przewieźli Państwo sami, na spokojnie. W tych przypadkach, potrzeba jest przewieźć same meble, oczywiście jesteśmy w stanie dopomóc również w tej sprawie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na termin. Przewozimy z wnoszeniem i znoszeniem wszelkiego rodzaju meble domowe lub biurowe typu: meblościanki, szafy, biurka, stoły, krzesła, komody, również sprzęty AGD.

Podejmujemy się również przewozu ze sklepów meblowych np.
Transport Gdańsk Ikea, przewóz z Agata Mebli Gdańsk, Black Red White Osowa Wrzeszcz i inne.
Taka usługa może zostać również poszerzona o wniesienie i wyniesienie państwa mebli oraz o ich montaż.

Transportujemy również bagaże z lotniska w Gdańsku oraz między miastami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7, również w święta.

Co zrobić gdy mamy do przewiezienia jeden mebel np kanapę czy szafę? Dla nas również nie stanowi to problemu. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki ale zajmujemy się również transportem drobnicowym pojedynczych rzeczy. Państwa meble podczas tego typu transportu, zawsze są odpowiednio zabezpieczone oraz niesione z należytą ostrożnością.