Transport Pianin Gdańsk, Gdynia Trójmiasto i okolice

pianinoTransport pianin, fortepianów i innych podobnych ładunków to coś w czym czujemy się bardzo dobrze.
Jesteśmy firmą, profesjonalnie zajmującą się, przewozem załadunkiem i rozładunkiem, przenoszeniem ciężkich przedmiotów, ponadgabarytowych (w tym transport pianin Gdańsk i Trójmiasto). Wynika z tego, iż przewóz pianina czy sejfu lub innego ciężkiego gabarytu, zlecony naszej firmie, będzie wykonany od początku do końca w sposób profesjonalny. Panina, noszone przez naszych pracowników, o początku odpowiednio są zabezpieczone przed otarciami oraz naprężeniami materiału. Podczas przewozu są odpowiednio spięte, aby dojechały na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym.

Transport pianin i ich załadunek, rozładunek, to najczęściej ciężka praca, przysparzająca wiele problemów. Dlatego nasze ekipy są zawsze przygotowane do przyjęcia tego typu zleceń. Posiadamy najlepszy sprzęt i wózki, specjalnie do transportu i przenoszenia ciężkich gabarytów w tym także pianin. Wnoszenie pianin na wysokie piętra, również nie jest dla nas większym problemem. Mamy za sobą zlecenia bardzo niestandardowe typu wnoszenie sprzętów siłowych do siłowni w Trójmiescie na wysokie piętra, więc pianina nie są dla nas wielkim wyzwaniem.

Przed zamówieniem transportu pianina prosimy, aby Państwo przygotowali dla nas podstawowe informacje o sprzęcie. Jego wymiary, dlatego, że dzięki zwymiarowaniu pianina, będziemy wiedzieć wstępnie z jaką wagą mamy do czynienia. Również warto zweryfikować model pianina, jeśli nie możemy zidentyfikować pianina, dobrze zrobić mu zdjęcie i wysłać na adres mailowy centrali lub na numer telefonu. Jakie piętra będą wchodziły w grę do przenoszenia oraz szerokość klatki. Po uzyskaniu tych informacji będziemy w pełni przygotowani do transportu i nic nas na miejscu nie zaskoczy, co będzie skutkowało Państwa zadowoleniem z wykonanej usługi.

Pianina są przez nas zawsze odpowiednio zabezpieczone w koce transportowe oraz w pasy. Odpowiednie zabezpieczenie jest wymagane szczególnie podczas wnoszenia pianin na piętra, ponieważ niezabezpieczone pianino może porysować się o stopnie. Odpowiednie spięcie pianina pasami zabezpiecza je przed otwarciem podczas noszenia.

Wykonujemy usługi:

  • Transport pianin ( przewóz pianin ) Gdańsk
  • Transport pianin ( przewóz pianin ) Gdynia
  • Transport pianin ( przewóz pianin ) Sopot
  • Transport pianin ( przewóz pianin ) Trójmiasto
  • Transporty rzeczy ciężkich na Terenie Trójmiasta i Europy

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe i krajowe a także przewóz mebli nawet w ilości kilku sztuk. Zadzwoń i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić!