Przeprowadzki pomorskie – oferta firmy Elektron Trans

mieszkanie gotowe do przeprowadzkiJako doświadczona i profesjonalna firma przeprowadzkowa działająca na terenie Gdańska, Gdyni, Trójmiasta, Kraju i Europy, posiadamy naprawdę szeroki wachlarz usług w zakresie transportu, przewożenia mienia, przeprowadzek standardowych oraz przeprowadzek złożonych, takich jak przeprowadzki polegające na kompleksowym zapakowaniu Państwa rzeczy, załadunkiem auta przeprowadzkowego, transporcie, rozładunku mienia, oraz rozpakowania Państwa rzeczy na nowym mieszkaniu, domu czy lokalu. Również na przeprowadzkach prestiżowych o zwiększonej dbałości o każdy szczegół, czyli zabezpieczeniu wszystkiego co tylko można. Dla Państwa stworzyliśmy specjalne pakiety przeprowadzkowe (Pakiety przeprowadzki pomorskie, Trójmiasto i przeprowadzki międzynarodowe), o których więcej można poczytać w zakładce „Przeprowadzki”.

Transport pomorskie i przeprowadzki pomorskie

Wykonujemy wszelakiego rodzaju transporty, począwszy od zwykłych transportów bez noszenia, jak i transportu ciężkich gabarytów (transport pianin) z przenoszeniem po budynkach oraz załadunku ich i rozładunku, skończywszy na transporcie firmowym, krajowym oraz międzynarodowym. Świadczymy usługi transportu specjalnego, polegającego na przewozie mebli oraz ciężkich gabarytów ze sklepów typu ikea, agata meble itp. Więcej o tym typie usług mogą Państwo przeczytać na zakładce przewóz mebli i transport Gdańsk

Przewóz / transport pianin pomorskie

Zajmujemy się również przewozem instrumentów muzycznych, ciężkich, typu pianina i fortepiany. Takie transporty muszą być odpowiednio przygotowane przez ekipy przeprowadzkowe – my tym się zajmujemy na co dzień. Na pewno Państwa nie zawiedziemy. Prowadzimy transporty pianin od początku do końca, przez zabezpieczenie oraz wnoszenie na wysokie piętra czy w zakamarki domów.

Świadczymy również usługi wynoszenia/znoszenia przedmiotów, które nie są w stanie zmieścić się w futryny drzwi czy przejścia na korytarzach, klatkach schodowych. Często zdarza się, że meble klejone są na miejscu lub wnoszone przed poważnymi remontami klatek czy mieszkań, wtedy pojawia się problem z wyniesieniem mebli, które zostały wniesione przed wprowadzeniem zmian w budynku.
W tym przypadku, jak również w pozostałych niestandardowych, jesteśmy w stanie pomóc

Oferujemy usługi typu „bagażówka”. Wykonujemy usługi w zakresie kompleksowych przeprowadzek i transportu.
Przeprowadzki Gdańsk, Przeprowadzki Trójmiasto
Poznaj naszą pełną ofertę oraz pakiety usług.